Urządzenia pomiarowe — mierniki do parkietu

Oferujemy wynajem urządzeń pomiarowych, które sprawdzają wilgotność parkietów drewnianych i podłóg betonowych oraz wytrzymałość określonego podłoża na ścinanie. W asortymencie znajdują się różne rodzaje urządzeń: mierniki dotykowe czy urządzenia dedykowane do parkietów o konkretnych parametrach. Stale obserwujemy również rynek i wprowadzamy rozwiązania, które ułatwiają prace remontowe i zwiększają ich wydajność.

Część urządzeń wykorzystuje metodę karbidową, która opiera się na procesie chemicznym rozkładu karbidu pod wpływem wody. W trakcie interakcji uwalnia się gaz acetylenowy, który podnosi ciśnienie w butli, co wskazuje na poziom wilgotności w danym miejscu. W asortymencie mamy także akcesoria budowlane.

Wśród urządzeń pomiarowych znajduje się także sprzęt, który umożliwia dokonanie pomiaru wytrzymałości na ścinanie różnych rodzajów podłoża. W razie wątpliwości odnośnie do poszczególnych sprzętów zapraszamy do kontaktu. Specjaliści pracujący w firmie Euro Tech pomogą wybrać rozwiązania, które w pełnym wymiarze odpowiedzą na Państwa potrzeby.