Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą wypożyczalni Euro Tech zachęcamy do kontaktu z doświadczonymi i wykwalifikowanymi pracownikami firmy, którzy udzielą informacji niezbędnych do nawiązania współpracy.

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że znamy liczne rozwiązania remontowo-budowlane i możemy w ich kwestii doradzić, pomagając w doborze sprzętów, które ułatwią i przyspieszą rozpoczęte prace. Przed wynajmem urządzeń niezbędnych do wykonania określonych prac, warto zapoznać się z warunkami wynajmu.

Dzięki usługom Euro Tech prace remontowe i budowlane przebiegają sprawnie oraz bez zakłóceń. Wysokiej jakości sprzęty pochodzące od renomowanych producentów umożliwiają bezawaryjną i wydajną realizację powziętych planów.

Warto pamiętać, że sporadyczne wykonywanie czynności remontowych nie zobowiązuje do zakupu sprzętów, które są w ich trakcie wykorzystywane. Najem urządzeń remontowo-budowlanych jest nie tylko tańszą, ale i bardziej ekologiczną opcją. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty.

Zapraszamy do kontaktu
Z nami sprawnie i szybko przeprowadzą Państwo każdy remont.

ikona tel +48 696 444 884

ikona mail wypozyczalnia@euro-tech.waw.pl

ikona adres Swojska 32,
03-887 Warszawa

NIP: 113 001 26 92

Godziny otwarcia
Pn. – Pt. w godz. 7:00 – 15.00
Sb. Nd   nieczynne

Polityka prywatności
[]
1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder