Rusztowania – wypożyczalnia Warszawa

W naszej ofercie znajduje się wypożyczalnia rusztowań w Warszawie. Zapewniamy pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu budowlanego i fachowe doradztwo. Zapewniamy wsparcie w wyborze rozwiązania dopasowanego do realizowanej inwestycji. Wśród oferowanych przez naszą wypożyczalnię rusztowań znajdują się między innymi:

• ramka rusztowania warszawskiego,
• koła jezdne do rusztowania z blokadą,
• podesty,
• drabiny aluminiowe o wysięgu niemal 7 metrów.

Rusztowania dostępne w naszej wypożyczalni sprawdzą się podczas prac wykonywanych na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Rusztowania można wypożyczyć na dowolny okres, zarówno krótszy – dobowy, jak i dłuższy – powyżej tygodnia. Wysokość stawki dziennej zależna jest od całościowego czasu najmu. Dla wygody naszych klientów nie pobieramy opłat za niedziele i święta. Kaucja naliczana jest od wartości wynajmowanego rusztowania i jego elementów. Przy dłuższych współpracach ustalamy indywidualne warunki dzierżawienia rusztowania z naszej wypożyczalni. Nasza oferta skierowana jest zarówno do mniejszych przedsiębiorstw, jak i dużych firm. Istnieje możliwość skorzystania z usług naszej wypożyczalni rusztowań przez klientów indywidualnych.

Korzystanie z wypożyczalni rusztowań rozwiązuje problem z przechowywaniem konstrukcji po skończeniu prac budowlanych, montażowych, wykończeniowych i konserwacyjnych. Jest to także najlepsze rozwiązaniem dla nowych na rynku lub małych firm, które nie mają zasobów finansowych przeznaczonych na gromadzenie i przechowywanie własnego sprzętu.

Wynajem rusztowania elewacyjnego – Warszawa

Oferując wynajem rusztowania elewacyjnego, zapewniamy naszym klientom stabilne i całkowicie bezpieczne elementy sprzętu budowlanego. Rusztowanie jest odporne na działanie czynników zewnętrznych – elementy stalowe zabezpieczone są impregnatorem, chroniącym przed korozją. Na życzenie klientów poza ofertą wynajmu rusztowania elewacyjnego w Warszawie i okolicach możemy zaproponować transport, montaż i demontaż. Kompleksowo rozstawimy rusztowanie pod wymagania inwestora, którego celem jest zapewnienie bezpiecznej pracy elewacyjnej. Rusztowania spełniają wymogi kontroli budowlanych. Rusztowania elewacyjne przeznaczone są do prac wysokościowych przy wykończeniu, renowacji lub konserwacji wysokich budynków. Wynajem rusztowania elewacyjnego w firmie Euro Tech jest rozwiązaniem bezpiecznym, szybkim i budżetowym.

Rusztowania modułowe – wynajem

Wynajem rusztowań modułowych zapewnia komfortowe wykonywanie prac budowlanych, wykończeniowych i remontowych, konserwacyjnych, a także przy pozostałym rodzaju prac na wysokościach. Z tego powodu nasze rusztowania modułowe wynajmowane są także przez agencje reklamowe i eventowe do tworzenia scenografii. Oferowane przez nas rusztowania modułowe charakteryzują się stabilnością, bezpieczeństwem przy pracy oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Montaż rusztowania jest intuicyjny dzięki konstrukcji ramowej i nie sprawia trudności. Podesty z drabinkami ułatwiają przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami rusztowania. Warunkiem bezpieczeństwa prac wykonywanych z rusztowań modułowych jest równe, stabilne i twarde podłoże. Wynajmowanego rusztowania modułowego nie wolno stawiać na podłożu, które nie jest płaskie, ponieważ zagraża to stabilności konstrukcji i bezpieczeństwu realizowanych prac.